tanie loty do Istambułu
TANIE LOTY DO ISTAMBUŁU
Bilety lotnicze do Istambuu. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Istambuł - zwiedzanie

Stambuł do miasto, w którym do zobaczenia jest tak wiele, że trudno jest wszystko to opisać.
Można skupić się na historii, można zagłębić się w aspekty kulturowe, można oddać się rozrywkom i zabawie lub mieszać wszystkie atrakcje w dowolnych kombinacjach, kreując niezapomniane wrażenia z wakacji.

Bilety lotnicze do Turcji to jedyne, o co musimy koniecznie zadbać wcześniej, sam pobyt jesteśmy w stanie zorganizować na miejscu. Możemy oczywiście znaleźć także hotel przed wyjazdem. Jest tu jednak ich tak wiele, że jeśli będziemy chcieli, znajdziemy coś na miejscu, praktycznie od ręki.

Po Stambule(loty na litwie: pigūs skrydžiai) nie warto przemieszczać się samochodem. Miasto jest bardzo duże, są w nim korki a do tureckiego sposobu jazdy i kultury na drogach trzeba się przyzwyczaić. Znacznie szybciej i wygodniej można się przemieszczać komunikacją miejską, która – dostosowana do turystów, nie przysporzy nam najmniejszych problemów.

Mimo, że minęło wiele czasu i dużo zdążyło się wydarzyć, pozostało bardzo wiele zabytków z czasów bizantyjskich. Istambuł to prawdziwe bogactwo historyczne.

Koniecznie musimy zobaczyć z bliska Wielki Kościół - Hagia Sofia. Powstały w 537 roku kościół, będący dziś muzeum. Nie mniej znanym obiektem, którego pominąć nie powinniśmy jest Błękitny Meczet, wybudowany w XVI wieku, miał swoim pięknem zasłonić urodę Hagia Sofii. W Stambule znajdziemy także wiele innych, pięknych kościołów różnych wyznań, meczetów, każdy z nich osobliwie piękny i wart zobaczenia.

Stambuł to jednak nie tylko świątynie. Znaleźć tu można ogromną ilość ciekawych muzeów, ze zróżnicowanymi zbiorami przeróżnych dziedzin.

Znajdziemy tu także wiele pięknych obiektów pałacowych. Wiele z nich z bardzo bogatą historią.

Oprócz zwiedzania, Istambuł oferuje także bogaty wybór rozrywek. Całonocne kluby, dyskoteki, niezliczone restauracje i bary, w których można zakosztować kolorytu orientalnej kuchni tureckiej, kolorowe bazary, na których koniecznie musimy się targować.

Stambuł to miasto bardzo przyjazne turystom. Naprawdę warto się z nim zapoznać bliżej.

Tanie loty do Istambułu
najniższe ceny biletów lotniczych